Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

17 listopada 2014r., czyli w dniu, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu, w naszej szkole, w ramach programu „Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń” zorganizowano akcję promującą rzucanie palenia.

Uczniowie klasy 1A przebrani w symboliczne stroje szkieletów przeszli korytarzami szkoły, skandując hasła na temat skutków zdrowotnych palenia tytoniu. Uczniowie nieśli wykonane samodzielnie transparenty, na których widniały hasła dotyczące szkodliwości palenia papierosów, rozdawali ulotki na temat profilaktyki antynikotynowej, namawiali wszystkich do rzucenia palenia. Uczniowie samodzielnie zaprojektowali ulotki oraz wykonali stroje.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 2
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 105
Poprzedni tydzień: 146
Bieżący miesiąc: 462
Poprzedni miesiąc: 574
Ogółem: 110448