Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Z przyjemnością informujemy, że Nasza Szkoła uzyskała tytuł „BEZPIECZNEJ SZKOŁY”. Od listopada 2014r. do kwietnia 2015r. braliśmy udział w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczna Szkoła-Bezpieczny Uczeń”.

Wszystkie klasy uczestniczyły w realizacji aż dziesięciu zadań. Celem projektu było popularyzowanie wśród uczniów podstawowych zasad funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego i państwa prawa. Program upowszechniał poszanowanie praw jednostki, przeciwdziałanie patologiom oraz postawę tolerancji wobec inności. Udział w projekcie służył podniesieniu poziomu bezpieczeństwa szkoły i uczniów.

 

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 2
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 105
Poprzedni tydzień: 146
Bieżący miesiąc: 462
Poprzedni miesiąc: 574
Ogółem: 110448