Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

 

OGŁOSZENIE O NABORZE

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE

 

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych im. Powstańców Śląskich w Katowicach zatrudni: do realizacji projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Społeczny) dla osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania: 11.2. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe uczniów dla poddziałania: 11.2.1. Wsparcie szkolnictwa zawodowego – ZIT

 

TYTUŁ PROJEKTU

Absolwent ZSB - zawodowy specjalista

 

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 2016-09-01 - 2018-12-31


PEŁNA TREŚĆ OFERTY - POBIERZ

W ramach promocji realizacji projektu „Dobry zawód jest niezawodny na europejskim rynku pracy” nr POWERVRT-2014-1-PL01-KA102-001326 finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój
współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego rozdajemy tzw. „trwałe produkty” w postaci linijek z mini słownikiem bułgarsko- polskim, breloków, długopisów, ołówków, magnesów itp.

Czytaj więcej...

13 i 14 października 2015r. w ZSB im. Powstańców Śląskich odbyło się upowszechnienie projektu “Good profession is reliable on the European labour market”/ „Dobry zawód jest niezawodny na europejskim rynku pracy” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER i współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów, Rady Pedagogicznej, rodziców i zaproszonych gości. Z tej okazji uczestnicy projektu podzielili się refleksjami podczas głównej akademii, następnie odbyło się spotkanie przy filiżance kawy- pełne wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

 

Bezrobocie  to  wciąż  główny  problem  polskiego rynku  pracy.  Jedną  z  możliwości  jego  rozwiązania  są projekty edukacyjne realizowane w ramach  programów unijnych. Uczestnictwo w nich pozwala zdobyć nowe umiejętności,  zachęcić innych do działania, zmienić otaczającą nas rzeczywistość.
Przykładem „dobrej praktyki” jest realizacja projektu „Dobry zawód jest niezawodny na europejskim rynku pracy” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER i współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Zespole Szkół Budowlanych im. Powstańców Śląskich w Katowicach.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie Projektu
„Dobry zawód jest niezawodny na europejskim rynku pracy” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego dn. 13. 10.2015r. w Zespole Szkół Budowlanych im. Powstańców Śląskich o godz. 12.00.

 

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021