Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

13 i 14 października 2015r. w ZSB im. Powstańców Śląskich odbyło się upowszechnienie projektu “Good profession is reliable on the European labour market”/ „Dobry zawód jest niezawodny na europejskim rynku pracy” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWER i współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów, Rady Pedagogicznej, rodziców i zaproszonych gości. Z tej okazji uczestnicy projektu podzielili się refleksjami podczas głównej akademii, następnie odbyło się spotkanie przy filiżance kawy- pełne wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

 

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 1
Wczoraj: 35
Bieżący tydzień: 134
Poprzedni tydzień: 101
Bieżący miesiąc: 357
Poprzedni miesiąc: 690
Ogółem: 109185