Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

W sobotę 19 .03.2016 odbył się finał VI edycji wojewódzkiego konkursu „Analityk danych” organizowanego  przez RO Katowice Polskiego Towarzystwa Statystycznego oraz Wydział Zarządzania  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach .

Zwyciężył zespół z naszej szkoły „πerWsi” w składzie Dawid Długosz, Wojciech Cieplok, Katarzyna Wodyńska.  Zwycięzcy otrzymali tablety, bony towarowe oraz wyprawkę promocyjną UE Katowice.
Drugie miejsce zajął zespół „Wierzchołki ” z I LO w Mysłowicach, trzecie miejsce zespół „#INOMATA”  z I LO w Mikołowie .
Zwycięski nasz zespół - jako jedyny - uzyskał z części dotyczącej rachunku prawdopodobieństwa maksymalną ilość punków .To już drugie nasze zwycięstwo w tym konkursie. W 2014 roku zwyciężył zespół GeoKebe, a w roku ubiegłym zajął drugie miejsce.
Więcej informacji i zdjęć na stronie http://stat.ue.katowice.pl/analityk_danych/.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 1
Wczoraj: 35
Bieżący tydzień: 134
Poprzedni tydzień: 101
Bieżący miesiąc: 357
Poprzedni miesiąc: 690
Ogółem: 109185