Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

6 kwietnia 2016r najlepsi geodeci z klasy 3A: Violetta Frączek, Adam Gorol i Maciej Jaskuła wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie „Geodezja z Pasją”, który organizowany był w ZSB w Bielsku Białej.

Patronat nad konkursem objęli również Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Katowicach, Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego w Katowicach, Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach.
W konkursie wzięło udział 11szkół geodezyjnych. Nasza drużyna zajęła III miejsce grupowo, a Adam Gorol i Maciej Jaskuła w zawodach indywidualnych stanęli tuż za podium otrzymując wyróżnienia. I miejsce zajęła drużyna z Rybnika, II miejsce drużyna z Bielska Białej. Wszystkim bardzo gratulujemy.
Konkurs składał się z trzech etapów: rozwiązania testów z geodezji, geodezji inżynieryjnej i podstaw prawa geodezyjnego, zadań obliczeniowych oraz zadania terenowego. W przerwie między etapami uczniowie skorzystali z pokazu wykonywania zdjęć przy użyciu dronów.
Relacja w Dzienniku Zachodnim:
http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/bielsko-biala/a/wojewodzki-konkurs-geodezja-z-pasja-wyniki-zdjecia-uczniowie-zsb-w-rybniku-najlepsi,9845616/

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 35
Bieżący tydzień: 133
Poprzedni tydzień: 101
Bieżący miesiąc: 356
Poprzedni miesiąc: 690
Ogółem: 109184