Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Ogłoszone zostały wyniki konkursu organizowanego przez Instytut Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej, w którym nasi uczniowie licznie wzięli udział. Tematem konkursu był parklet – czyli małe przyuliczne miejsce do wypoczynku.

Nasi uczniowie zajęli bardzo wysokie lokaty. Drugie miejsce zajęła Sonia Dyla z klasy 2A projektując parklet „Przystanek zacisze”. Kolejne miejsca nie mieszczą się wprawdzie na podium, ale osiem osób znalazło się w pierwszej trzynastce nagrodzonej dwudniowym kursem rysunkowym w Krakowie. Są to: z klasy 2A: Wiktoria Zganiacz, Kinga Wyrzykowska, Paulina Walczak, Sara Białkowska, Weronika Plewińska, Karolina Misiak oraz z klasy 3B:  Karolina Flak. Serdecznie gratulujemy!

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 1
Wczoraj: 35
Bieżący tydzień: 134
Poprzedni tydzień: 101
Bieżący miesiąc: 357
Poprzedni miesiąc: 690
Ogółem: 109185