Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Nasi architekci krajobrazu mogą pochwalić się kolejnymi osiągnięciami. Tym razem w IV Ogólnopolskim Turnieju Szkół EKO pierwsze miejsce zajął Dawid Sęk z klasy 1A, który tym samym zdobył indeks Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Dagmara Golańska z klasy 2A zajęła 10 pozycję. Oboje zakwalifikowali się do udziału w letnim obozie naukowym w Tleniu, który odbędzie się na początku września. Turniej składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap przeprowadzony został w formie testu wielokrotnego wyboru, po którym nasi uczniowie
zakwalifikowani zostali do drugiego etapu, w którym zadaniem było utworzenie prezentacji multimedialnej dotyczącej elektrośmieci. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć, szczególnie biorąc pod uwagę młody wiek naszych uczestników!

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021