Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Od początku kwietnia br. do 10 maja w klasie 1AT w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0 realizowany był projekt edukacyjny „Inspiracje kulturowe ››Królem Edypem‹‹ Sofoklesa. W klasie ukonstytuowały się trzy grupy, które wyłoniły liderów.

Czytaj więcej...

10 marca 2016 r. w naszej szkole odbył się MOST, czyli Międzysemestralne Ogólnoszkolne Spotkanie Tikowe. Wydarzenie to było swoistym podsumowaniem naszych działań w pierwszym półroczu, w ramach realizowanego...

Czytaj więcej...

22 lutego 2016r. w klasie 2AT odbyła się, realizowana w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0, lekcja języka niemieckiego. Zajęcia prowadzone były w nowatorskiej formule, tzw. „odwróconej lekcji”.

Czytaj więcej...

 26 stycznia 2016 roku w naszej szkole w ramach projektu Szkoła z klasą 2.0 przeprowadziliśmy debatę: Czytanie książek jest przestarzałe//Nieprawda, czytanie książek nie jest przestarzałe. Ponieważ temat debaty...

Czytaj więcej...

13 stycznia 2016r. klasa 4ET wykonywała zadanie, w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0. Realizowana była ścieżka „Uczymy innych”. Pięciu uczniów wcieliło się w rolę nauczycieli i poprowadziło lekcję języka polskiego na temat: Kim jest artysta?

Czytaj więcej...

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE PROJEKT SZKOŁA Z KLASĄ 2.0
1.    Jakie są tegoroczne osiągnięcia szkoły w programie? *
Spotkanie podsumowujące składało się z następujących elementów:
1.    podsumowania osiągnięć Zespołu...

Czytaj więcej...

SZKOLNY FESTIWAL z okazji 3 czerwca- Dnia Dobrej Oceny (oceny projektu SZKOŁA Z KLASĄ 2.0) zorganizowany w formie Szkolnej Żywej Biblioteki.
Miejsce: Biblioteka Szkolna ZSB

Rola Żywej Książki
Rola Żywej Książki...

Czytaj więcej...

29 stycznia 2015r. odbyła się szkolna debata w celu zatwierdzenia SZKOLNEGO KODEKSU 2.0. A oto relacja w formie scenariusza!

Proszę o uwagę!!!

- Serdecznie witamy wszystkich miłych gości przybyłych na szkolną debatę w...

Czytaj więcej...

W dniach 10- 18. 11. 2014r. zostały przeprowadzone mini debaty w klasach wraz z prezentacją projektu Szkoła z klasą- "Czytamy i odkrywamy!". Uczniowie zapoznali się z podstawowymi 7 punktami kodeksu 2.0 , ze...

Czytaj więcej...

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021