Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Konkurs „Ubierz miasto w zieleń” ogłaszany na naszych stronach w marcu został rozstrzygnięty. Komisja złożona z nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu architektury krajobrazu oraz przedstawiciela Fundacji Sendzimira przyznała miejsce I, II oraz nagrodę specjalną. Nie przyznano miejsca III. Nagrody książkowe oraz zestawy plastyczne otrzymują:

Miejsce I: Beata Wieczorek – Gimnazjum nr 11 w Katowicach

Miejsce II: Arkadiusz Pilitowski – Gimnazjum nr 2 w Bytomiu

Nagroda specjalna: Damian Fejdasz. - Gimnazjum nr 2 w Bytomiu

O terminie rozdania nagród uczestnicy zostaną powiadomieni osobiście. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW „UBIERZ MIASTO W ZIELEŃ"

 

 

Zespół Szkół Budowlanych w Katowicach przy współpracy z Fundacją Sendzimira ogłasza konkurs na plakat przedstawiający propozycje zazielenienia miasta wraz z hasłem promującym zieleń.

Chciałbyś mieszkać w mieście pełnym zieleni? Interesuje Cię Twoje miasto i otoczenie, w którym mieszkasz? Lubisz wyzwania kreatywne? Weź udział w naszym konkursie! Poszperaj w Internecie i zainspiruj się: ogrodami wertykalnymi, ogrodami na dachach, miejskim ogrodnictwem, ogrodami kieszonkowymi, ogrodami społecznościowymi.

Wydrukuj zdjęcie fragmentu Twojego Miasta, chwyć nożyczki, kredki, czasopisma - co tylko chcesz i ubierz Twoje Miasto w zieleń!

Napisz też parę słów, w jaki sposób można zmaksymalizować zieleń w Twoim Mieście i wymyśl hasło przewodnie. Całość złóż w plakat promujący zieleń w mieście i wyślij do nas. Polecamy strony: www.ogrodwcentrum.pl i www.uslugiekosystemow.pl.

Czekamy na ciekawe i pomysłowe prace do 08.05.2015. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie 14.05.2015. Dla najlepszych prac przewidywane są nagrody rzeczowe.

 

Regulamin

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021