Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

„To wy nauczyciele zapełniacie nasze „mapy mentalne”. Wasz trud związany z krzewieniem wiedzy jest często przez nas niedoceniany. Ale to wy z cierpliwością i wytrwałością staracie się wskazywać nam właściwą drogę, po której mamy w przyszłości kroczyć. Ta droga jest czasami trudna, ale warto nią podążać. Wiedza, którą dzięki Wam zdobywamy rysuje przed nami nowe horyzonty, otwiera do tej pory zamknięte drzwi.
         Uczycie szacunku dla drugiego człowieka, wiary we własne siły. Otwieracie przed nami swoje serca. Własną pracą pomagacie nam odkryć własne ja- uczycie nas jak być człowiekiem.
        Dlatego, też jako podziękowanie za wasz trud przyjmijcie życzenia i skromne upominki, które wręczamy z wielkim drżeniem serca, z wyrazami wielkiego szacunku.

Niech kwiaty, które Wam ofiarujemy będą symbolem naszej wdzięczności. Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze i najradośniejsze, ambitnych uczniów, pogody ducha i satysfakcji z pracy. Dziękujemy raz jeszcze i wszystkim dedykujemy słowa końcowej piosenki:

Żył  kiedyś  malarz, który  miał  ładny  dom  a w nim  wiele  obrazów
Kochał się  on  w artystce , a może to była  nauczycielka,  która  bardzo  lubiła   kwiaty
Tak bardzo  ją  kochał, że  kiedyś   sprzedał  swój dom  i wszystkie   obrazy
Za wszystkie  pieniądze  kupił   morze   kwiatów
Milion  czerwonych  róż………….”

Dziekujemy!!!”
Wdzięczni uczniowie

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 11
Wczoraj: 23
Bieżący tydzień: 64
Poprzedni tydzień: 105
Bieżący miesiąc: 324
Poprzedni miesiąc: 584
Ogółem: 109736