Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Nazwa szkoły zobowiązuje, zatem uczniowie klasy IB przygotowali program artystyczny upamiętniający powstańców śląskich. W programie wykorzystano nie tylko utwory z czasów powstań, ale także teksty współczesnych autorów, tym samym zaznaczono pamięć o ludziach, których marzeniem był polski Śląsk.

Zatem wyjątkowo hymnem narodowym była śląska rota. Po części oficjalnej  p. Urszula Strugała przedstawiła społeczności szkolnej podsumowanie działań szkoły w ramach projektu Innowacyjna szkoła zawodowa.
Biorąc pod uwagę wszystkie przedsięwzięcia realizowane prze uczniów i nauczycieli stwierdzamy, że innowacyjność, reagowanie na zmienność i potrzeby rynku pracy nie są nam obce.
Zadowolenie nie znikało z twarzy uczniów, ponieważ następnym punktem  spotkania było wręczanie nagród. Kolejno na scenie pojawiali się laureaci i zwycięzcy konkursów: wiedzy o krajach anglojęzycznych, geodezyjnego oraz ekologicznego.
Sądząc po zadowolonych minach nagrody były satysfakcjonujące.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 11
Wczoraj: 23
Bieżący tydzień: 64
Poprzedni tydzień: 105
Bieżący miesiąc: 324
Poprzedni miesiąc: 584
Ogółem: 109736