15 grudnia 25 uczniów naszej szkoły po raz kolejny odwiedziło pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej "Przystań" w Katowicach.

Jak zwykle, powitano nas bardzo ciepło i serdecznie. My zaś, tradycyjnie przygotowaliśmy dla wszystkich słodki poczęstunek. Pracownicy ośrodka i jego podopieczni otrzymali też karty z życzeniami od uczniów i pracowników naszej szkoły, w których przekazaliśmy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
W tej atmosferze świąt wspólnie wykonaliśmy kilka kolęd i nie tylko: były piosenki M. Grechuty, R. Schubertha, „2 plus1” a nawet Boney M. Spotkanie, jak zawsze dostarczyło wszystkim chwil pełnych radości, wzruszeń i wspomnień.
Bardzo dziękuję wszystkim uczniom za piękne, wzorowe zachowanie.
Dziękuję: Kasi, Dominice, Dominice, Weronice, Michalinie, Angelice, Łukaszowi, Damianowi, Izie, Kasi, Piotrkowi, Maćkowi, Piotrkowi, Mateuszowi, Karolinie, Magdzie, Weronice, Martynie, Konradowi, Rafałowi, Weronice, Sarze, Karolinie, Kindze, Łukaszowi oraz za wykonanie kartek: Łukaszowi, Łukaszowi, Robertowi, Markowi, Martynie, Kindze i Weronice.