Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

4 i 5 marca 2016 uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny włączyli się w akcję „Tak, pomagam!” organizowaną przez Caritas Archidiecezji Katowickiej. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej wraz z nauczycielami przyjmowali w supermarkecie Carrefour produkty żywnościowe z długim terminem ważności do koszy ustawionych w pasażu przy kasach. Rozdawane były ulotki z informacją o akcji, oraz przepisem na świąteczne ciasto. Żywność zostanie przekazana potrzebującym Rodzinom z parafii św. Antoniego w Dąbrówce Małej. W ramach tej akcji kupujący mogli także zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły umieszczoną na banerach, ustawionych przy koszach z produktami.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 2
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 105
Poprzedni tydzień: 146
Bieżący miesiąc: 462
Poprzedni miesiąc: 574
Ogółem: 110448