Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Po raz kolejny  gościliśmy w naszej szkole wychowanków z Ośrodka Wychowawczego w Katowicach Bogucicach.

Spotkanie rozpoczęliśmy od przeciągania liny – wygrała grupa chłopców a potem dzieciaki mogły korzystać z siłowni, grali w ping ponga i oczywiście rozegrano mecz piłki nożnej. Na spotkaniu pojawili się Kamil Witkowski  i Przemek Sawicki - uczniowie naszej szkoły, którzy trenują w klubie GKS Katowice i to właśnie oni przeprowadzili trening piłki nożnej.
Na zakończenie chłopcy zostali kapitanami dwóch drużyn, które rozegrały wspaniały, pełny upadków i emocji mecz. Jaki był wynik, tego nikt nie wie.Dzięki Kamilowi i Przemkowi otrzymaliśmy mnóstwo plakatów i innych gadżetów z katowickiego klubu piłkarskiego GKS.
Uczniowie i nauczyciele przygotowali również smaczną niespodziankę dla dzieci a Pan Mariusz Herwich  udzielił kilku lekcji gry na perkusji.
Ogromne podziękowania dla: Przemka, Kamila, Dominiki, Weroniki, Kuby, Kasi, Roberta, Natalii, Angeliki, Weroniki, Kingi, Ady, Pauliny, Marka, Łukasza, Sary, Karoliny.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021