Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Jak co roku reprezentacja klas geodezyjnych ZSB wyruszyła 3.06.2016 na  RAJD WESOŁEGO GEODETY. Impreza organizowana jest  przez ZS Prusa z Częstochowy, przy pomocy sponsorów i była to już czwarta edycja.

Szkoły z województwa śląskiego spotkały się w Częstochowie i razem pojechaliśmy do Przeprośnej Górki. Stamtąd szlakiem do Mstowa na geodezyjne zawody sportowo artystyczne. Naszą szkołę reprezentowali: Monika Stolarczyk, Ania Kidoń, Justyna Przybyła, Magda Reichart, Adam Gorol i Artur Sędek.
Pierwszą konkurencję podjął Artur, którego zadaniem było podnoszenie i utrzymanie w poziomie sprzętu geodezyjnego, następnie chłopcy biegli z rozłożoną łatą slalomem po plaży, Adam jako specjalista od wywiadów terenowych określał odległości, a dziewczyny zaprezentowały ułożoną piosenkę geodezyjną.
Nie stanęliśmy na podium w ogólnej klasyfikacji, ale dzielnie walczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Dziękujemy organizatorom i gratulujemy I miejsca drużynie z Częstochowy.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021