Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

 
"ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS"
1 września 2016 r. startujemy z nową nazwą szkoły
Katowickie Centrum Edukacji Zawodowej im. Powstańców Śląskich w Katowicach
 

Rok szkolny rozpocznie Msza Święta o godzinie 9:00 w parafii św. Antoniego w Dąbrówce Małej. O godzinie 10:15 w szkole odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 na holu głównym I piętro. 
UWAGA! UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH mający życzenie uczestnictwa we Mszy Świętej spotykają się z wychowawcami o godzinie 8:40 w budynku szkoły w sali 4A parter 


* Przypominamy, że rozpoczęcie roku szkolnego to dzień wyjątkowy i wszystkich obowiązuje strój galowy.

 24 czerwca o godzinie 10.00 na holu głównym szkoły odbyła się akademia wieńcząca rok szkolny 2015/2016. Wydarzenie to miało szczególny wymiar. Zamykaliśmy bowiem rok wytężonej pracy po raz ostatni w Zespole Szkół Budowlanych.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca 2016 r. o godz. 10.00 na holu głównym. Po akademii spotkania z wychowawcami w salach.
O godz. 9.00 msza św. w kościele pw. św. Antoniego w Dąbrówce...

Czytaj więcej...

Kolejna XXVII edycja międzynarodowego konkursu „Matematyka Bez Granic” za nami.
Finał konkursu odbył się 29 lutego 2016. Natomiast uroczyste podsumowanie (poprzedzone wykładem dr M. Trzęsioka) miało miejsce 6 czerwca 2016 w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, czyli  najnowszego budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Partnera konkursu.

Czytaj więcej...

 Z prawdziwą dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała prestiżowy tytuł  SZKOŁY SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANEJ. Stało się to dzięki staraniom grupy młodzieży z klas 1AT, 2AT i 1a zsz, która 7 czerwca wzięła udział w I etapie projektu  „Partycypacja w demokracji” realizowanego w ramach programu ERASMUS PLUS, AKCJA 3.

Czytaj więcej...

Nasi architekci krajobrazu mogą pochwalić się kolejnymi osiągnięciami. Tym razem w IV Ogólnopolskim Turnieju Szkół EKO pierwsze miejsce zajął Dawid Sęk z klasy 1A, który tym samym zdobył indeks Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Czytaj więcej...

W dniu 10 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień UE i języków obcych. W ramach obchodów uczniowie mogli przez cały dzień uczestniczyć w konkursach na przysłowia angielskie i niemieckie oraz w konkursie na kolokacje językowe.

Czytaj więcej...

W dniu 9 czerwca 2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu: „Służba polskiego żołnierza w operacjach NATO” w ramach Klubu Dyskusyjnego „EUROCAFE”.

Czytaj więcej...

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 2
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 105
Poprzedni tydzień: 146
Bieżący miesiąc: 462
Poprzedni miesiąc: 574
Ogółem: 110448