Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

W tym semestrze zrobiło się u Nas w Szkole mocno filmowo. Zachęceni pierwszą próbą, którą było nagranie teledysku do piosenki Cleo & Donatan „My Słowianki” do konkursu EskaTv w szkole gramy (nasz teledysk możesz obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=gaFRljcmkf0), kręcimy dalej :-)

Nie zraziliśmy się nie dostaniem do finałowej grupy, gdyż jedynym prawdziwym powodem nakręcenia klipu była po prostu zabawa, postanowiliśmy iść za ciosem. Stworzyliśmy również filmik do utworu Sarsy „Naucz Mnie” (https://www.youtube.com/watch?v=nH2_jUL1l08) na kolejną edycję konkursu, oraz, już wyłącznie dla Siebie klip do starego przeboju „Chodź pomaluj mój świat” zespołu 2+1, który wkrótce zamieścimy na youtube. Oczywiście zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych „hoolywood'zkich” produkcji i pobawienie się razem z nami. Mamy nadzieję, że dostrzeżecie to, co było prawdziwą inspiracją do powstawania tych filmików a więc fajną atmosferę w szkole, naszą kreatywność, poczucie humoru i duży dystans do siebie.

Obiecujemy, że nie poprzestaniemy na tych klipach i od czasu do czasu będzie pojawiało się coś nowego, co pomaluje na kolorowo również Wasze Światy.

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Wczoraj: 16
Bieżący tydzień: 16
Poprzedni tydzień: 128
Bieżący miesiąc: 287
Poprzedni miesiąc: 748
Ogółem: 111021