Zespół Szkół Budowlanych

im. Powstańców Śląskich

 

KSZTAŁCIMY ZAWODOWYCH SPECJALISTÓW

Maj to już tradycyjnie czas próbnych egzaminów praktycznych przed sesją letnią. Uczniowie klasy 2 a ZSZ zmagali się z zadaniami kwalifikacji B.05, dotyczącej suchej zabudowy, a uczniowie klasy 3 a ZSZ  z zadaniami kwalifikacji B. 07 dotyczącej robót posadzkarskich i okładzinowych.

Egzamin był realizowany w gościnnych progach Galerii Szybu Wilson. Dla uczniów klasy trzeciej jest to już ostatni z 3 egzaminów i widać było zarówno „obycie” z formułą egzaminu, jak i wysokie umiejętności. Gratulujemy wszystkim i życzymy pomyślnych wyników w czerwcu!

Partnerzy i Sponsorzy

Nasze osiągnięcia

Licznik

Dzisiaj: 18
Wczoraj: 24
Bieżący tydzień: 66
Poprzedni tydzień: 164
Bieżący miesiąc: 442
Poprzedni miesiąc: 1436
Ogółem: 94906